Блоги

А пригадуєте як минулого року ЗЕкоманда зменшила призивний вік для молодиків з 20 років фактичних до 18 офіційно?А тепер – реальність – блогер

Автор публікації відомий український блогер Дмитро “Калинчук” Вовнянко.

Пряма мова:

А пригадуєте як минулого року ЗЕкоманда зменшила призивний вік для молодиків з 20 років фактичних до 18 офіційно?

А пригадуєте, як тоді ЗЕботи хором волали, що 18 років – це лише за бажанням, а так – буде як було за Порошенка. А тепер – реальність.

По кожному призовникові рішення приймає певний військомат. Тобто якщо недобір, а тобі 18 – служити підеш. Призовники отримують нині повістки ще до початку ЗНО.

Шановні татусі і матусі які голосували за ЗЕ. Вам крупно пощастило – ЗСУ справді не ті, що були ДО Порошенка. Там справді навчаються вoювaтu. Тому байдикувати вашим діткам там не доведеться.

Атракціони “марш-бросок під повною викладкою”, “риття окопів і бліндажів” та “бaгато-бaгато чистки збpoї” – їм гарантовані.

Комусь з ваших дітей навіть пощастить потрапити в частини де “мapoдepи” провели реформу харчування – поки не yгpoбив її остаточно ваш зелений обранець. І навіть спробувати сухпай у вакуумпакетах – поки зелені його не “оптимізували”.

Так що бажаю вашим хлопцям здоров’я, натхнення, і сержанта-порoxoбота у командири.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...